Sklep Moroszka Obecnie jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Książki

  Zachęcamy do wsparcia naszej działalności wydawniczej, której misją jest rozpowszechnienie wiedzy o rodzicielstwie bliskości, w tym chustonoszeniu oraz karmieniu piersią. Nasze książki możesz kupić bezpośrednio w naszym sklepie pojedynczo oraz w atrakcyjnych pakietach z innymi produktami.

 • Kwartalnik SPLOT
  Ogólnoświatowy internetowy kwartalnik SPLOT to nasz projekt realizowany z grupą specjalistów i doradców z dziedzin rodzicielstwa bliskości oraz chustonoszenia. 

 • Gadżety
  Nasze studio graficzne tworzy wyjątkowe gadżety okołochustowe oraz związane z rodzicielstwem bliskości. W naszym sklepie znajdziesz takie produkty jak: kubki ceramiczne i szklane, torby płócienne, drewniane przypinki oraz limitowane produkty wykonane z chust Cloudberry Slings.
  - kubki
  - torby
  - przypinki
  - gadżety chustowe
 • Chusty i Nosidła miękkie
  Cloudberry Slings to nasza moroszkowa marka chustowa, którą stworzyliśmy z miłości do chustonoszenia. W naszym sklepie możesz kupić limitowane edycje chust oraz nosidła miękkie, które pojawiają się na wypustach. By nie przegapić okazji śledź stronę Cloudberry Slings www.cloudberryslings.com oraz facebook www.fb.com/cloudberryslings
  - chusty kółkowe
  - chusty tkane
  - nosidła standard
  - nosidła toddler
  - gadżety chustowe
 • Pakiety
  Dla naszych klientów zainteresowanych zakupem moroszkowych produktów przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo pakiety.

Pokazuje 1 - 12 z 32 produktów
na strone